Výstavy

Výstava Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… je od 8. května 2021 opět otevřena

V souladu s postupným rozvolňováním protipandemických opatření si můžete již od soboty 8. května 2021 užít příležitost plně se ponořit do povznášejícího světa impresionistů.

Koupit vstupenky

Nesmírně úspěšná akce je zpět ve Fóru Karlín

Opět otevřeno od soboty, 8.5.2021

V souladu s postupným rozvolňováním protipandemických opatření si můžete již od této soboty užít příležitost plně se ponořit do povznášejícího světa impresionistů.

Uznávané všemi médii a tisíci návštěvníky, od této soboty, 8. května bude možné navštívit jedinečné představení Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… ve Fóru Karlín.

Aktuální termíny výstavních dnů naleznete na stránkách Fóra Karlín nebo na Ticketmaster.cz.

Výstava Bylo nebylo

Van Gogh, Monet, Renoir… Výstava opět otevřena od 8. května 2021, Fórum Karlín Praha. Aktuální termíny výstavních dnů naleznete na stránkách Fóra Karlín nebo na Ticketmaster.cz.

Vstupenky

Buďte obklopeni více než 2 000 m2 projekčních ploch pokrytých 30 laserovými projektory v prostředí 3D prostorového zvuku. Ponořte se do mistrovských děl těchto impresionistů a zažijte je jako nikdy předtím, zatímco Vás unesou Chopin, Ravel, Debussy a další geniální skladatelé zpět do doby těchto výjimečných osobností.

Projděte se touto multidimenzionální cestou do poezie nesoucí nekonečné odstíny barev, které neustále živí Vaši představivost.

Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… uvádějící díla také Paula Signaca, Edgara Degasa a Bohumila Kubišty jsou představeny v souladu se všemi platnými aktuálními hygienickými předpisy nařízenými úřady. Fórum Karlín se neustále snaží poskytovat svým návštěvníkům co nejbezpečnější prostředí včetně používání termokamer zobrazujících teplotu při vstupu do areálu. Dezinfekční stanice rozmístěné po celém prostoru, povinnost nosit respirátory, dodržování distančních opatření a regulované počty návštěvníků Vám zajistí bezpečnou návštěvu tohoto unikátního místa a představení.

Těšíme se, až Vás uvítáme v tomto imerzivním a barevném zážitku.