Highlight

Review

The Greatest Show Live in Concert

The Greatest Show Live in Concert od října opět v divadle Hybernia!
Koncert „The Greatest Show“ představí slavné písně ze světově populárního filmu „Největší Showman“ v podání špiček české hudební a muzikálové scény za doprovodu živé hudební produkce. Tento unikátní umělecký projekt oslavuje život a počiny jednoho z nejúspěšnějších marketerů, bavičů a showmanů P. T. Barnuma. Na pódiu se postará o tu ,,největší show‘‘ přes 60 účinkujících - zpěváci, tanečníci, akrobaté, bubeníci i početná kapela profesionálních muzikantů.

All galleries

Belcanto

Review

BELCANTO v opeře a muzikálu

Tento mimořádný koncert svedl dohromady přední umělce nejen českého, ale i mezinárodního významu v oblasti opery a muzikálu, jehož společným jmenovatelem je italská pěvecká technika “Bel canto”. Ta se váže především k opernímu stylu, ovšem cílem je ukázat, že i muzikál si zaslouží klasickou interpretaci, která tento obor povyšuje na vyšší uměleckou úroveň.

Beat festival

Review

ČESKOSLOVENSKÝ BEAT-FESTIVAL

Legendární festival, který se poprvé konal v roce 1967, byl přesně po padesáti letech obnoven. A tak se už potřetí píše jeho novodobá historie.

Review

I am fighter MMA Event IAF

Galavečer I am fighter míří opět do pražského O2 universa!
Před dvěma měsíci zažili premiéru, teď chystají druhou akci. Organizace IAF, která se věnuje bojovým sportům, oznámila další galavečer na 6. března v Praze. Zde dojde také k finále sportovní MMA reality show I am Fighter, ta bude také probíhat v televizi. „Nechte se překvapit. Osobně mám z některých jmen velkou radost. Začneme je pomalu odkrývat příští týden,“ řekl Sport.cz jeden z organizátorů Ondřej Pála, který před měsícem vyhrál mistrovství České republiky v boxu.

Preview

Maluma World Tour, Praha, 27.2.2020

V rámci WORLD TOUR 11:11 vystoupí v pražské O2 areně latinsko-americký idol Maluma

Zpěvák Maluma je právem považován za jednu z největších hudebních hvězd pocházejících z latinské Ameriky, kde je také absolutním idolem. Maluma vystoupí v Praze již podruhé a za pouhých pár měsíců od prvního koncertu se chystá vyprodat také O2 arenu. Koncert se uskuteční 27. února a bude jednou ze zastávek v rámci WORLD TOUR 11:11.