Hudba

Highlight

Review

Koncerty z gauče

Online tipy pro milovníky hudby v době karantény aneb když nemohou fanoušci na koncert, musí koncert za fanoušky.

Review

Michal Hrůza vydává nové album a vyráží na turné

Už za pár dní bude na světě nová deska Michala Hrůzy a jeho kapely nazvaná Světlo do tmy. Titulní skladba Světlo do tmy, ke které už zpěvák představil videoklip, dala jméno nejen albu, ale také navazující šňůře pěti koncertů ve velkých městech ČR. A zároveň připomíná autorovo zásadní životní období.

Všechny novinky

Preview

5 tipů na únorové klubovky

Pokud nevíte kam se vrtnout a dlouhé zimní večery se vám už zajídají, pak neváhejte a vyrazte do klubu. Přinášíme vám hned 5 koncertních tipů, které by neměly uniknout vaší pozornosti!

Preview

SUZI QUATRO – „NO CONTROL“ TOUR

Suzi Quatro - energií stále sršící nestorka rock and rollu se vrací do ČR! V úterý 25. února 2020 vystoupí ve Velkém sále Lucerny v Praze a ve čtvrtek 27. února 2020 v brněnském Sono Centru. Tato dáma s „baskytarou zavěšenou proklatě nízko“ přijede s hutnou rockovou show v rámci světového turné ke zbrusu novému albu No Control, které vydává v březnu 2019. Fanoušci klasických hitů této zpěvačky však nemusí truchlit, neboť zazní i zásadní písně jejího repertoáru: od A Girl Like Me, přes Rocking In the Free World či Can the Can po samozřejmě nesmrtelné Stumblin In a If You Can’t Give Me Love.

Alicia Keys