Nejnovější

Review

Na Comic-Con Prague 2021 dorazí další hvězdy

Druhý ročník Comic-Con Prague proběhne v termínu 12. do 14. února 2021 v pražském O₂ universu. Celosvětově oblíbený festival se zaměřuje na filmy, seriály, hry, komiksy a knihy především v žánru sci-fi, fantasy a hororu. Z herců účast již potvrdili Christopher (...)

Vstupenky

Nick Cave, Patti Smith a další přeložené koncerty

Po poněkud podivném létě, bez velkých festivalů, na které už mám zkrátka návyk, se plíží podzim. Není to návrat k normálu, leč kultura žije. Na půl plynu, ale žije. A chceme-li zase někdy jet na plný plyn, je dobré udržovat určitou setrvačnost, a byť v omezený (...)

Více zde

Všechny články

Preview

Nové metalové pecky právě v prodeji

S pořadatelskou agenturou Obscure Promotion spolupracujeme již dlouho. A moc nás tato spolupráce baví. 14.8. jsme pustili do prodeje několik metalových pecek. Co třeba Poláci Vader spolu s Mass Worship, nebo kapela Unprocessed, Xentrix nebo Wolfheart. Vstupenk (...)

Rapsodie v modrém pokoji

Benefiční koncert. Skvělí muzikanti. Skvělá intepretace. Inteligentní humor, a to vše pro dobrou věc. Ondřej Havelka a jeho Melody Makers už počtvrté svým koncertem podpoří české „děti ulice“ a László Sümegha, který se jim snaží 26 let pomáhat. Budete je milov (...)