Ostatní

Highlight

Ticket of the Year poprvé v ČR

Ticketmaster vyhlašuje anketu o nejoblíbenější událost roku 2019 „TICKET OF THE YEAR“ (#totycz).
Tato anketa, která se ve světě uskutečnila již pětkrát, bude mít letos u nás svoji premiéru. V letošním roce se uskuteční ve 25 zemích z celého světa a každoročně se jí zúčastní milióny hlasujících.

Preview

Frontman skupiny Iron Maiden se chystá do Prahy!

Bruce DICKINSON představí v Praze svoji knihu a popovídá s fanoušky!

Pokud lze o nějaké metalové kapele mluvit jako o legendě, tak bezesporu o Iron Maiden. Tato britská skupina funguje již od roku 1975 a za tu dobu vydala šestnáct řadových alb, hned několik výběrových desek i samozřejmě v její diskografii najdeme i mnoho živáků. Obrovský úspěch tohoto seskupení tkví nejen ve skvěle napsaných a vyprodukovaných písních a domyšlené image včele s postavičkou kostlivce Eddieho, ale velkou roli hraje i nádherný hlas a charisma Bruce Dickinsona, zpěváka a frontmana kapely. A právě tento milovník piva a zároveň i skvělý letecký pilot již za pár dní dorazí do Prahy. Tentokrát se ale představí ve velmi netradiční roli!

Všechny novinky

Multifunkční a kongresové centrum O2 universum v Praze

Review

Nové akce ve zbrusu novém prostoru

Po dvou letech stavby se veřejnosti otevřelo nové multifunkční a kongresové centrum O2 universum, které pojme až 10 tisíc lidí a které je propojeno s O2 arenou. Nový komplex má rozlohu téměř 50 tisíc metrů čtverečních ve čtyřech podlažích. Největší sál s kapacitou 4500 lidí bude využíván i pro pořádání středně velkých koncertů a sportovních utkání. A které to budou?

others

Vstupenky do O2 areny v prodeji v síti Ticketmaster

23. července 2019, Praha: Ticketmaster Česká republika, a.s., společnost skupiny Live Nation Entertainment, se od července 2019 stává oficiálním prodejcem vstupenek O2 areny v Praze. Od července roku 2019 budou vstupenky na nově oznámené akce pořádané v O2 areně v prodeji i prostřednictvím sítě Ticketmaster.