Festivaly

Jonas Blue doplňuje line-up EXIT festivalu a srbská vláda potvrdila letní festivaly.

Vystoupení na festivalu už potvrdili světové hvězdy jako David Guetta, DJ Snake, Sabaton, Nina Kraviz, Jonas Blue, Paul Kalkbrenner, Tyga, Solomun, Amelie Lens, Maceo Plex, Denis Sulta, DJ Topic, Robin Schulz, Asaf Avidan, Satori, Boris Brejcha, Honey Dijon, Hot Since 82, Meduza, Paul van Dyk, Artbat, Sheck Wes a mnoho dalších.

Koupit vstupenky

Dalším headlinerem, který doplní 20. ročník srbského EXIT festivalu, je Jonas Blue. Britský hudebník a producent se tak přidává k nabitému programu na hlavním pódiu, kde vystoupí také Davida Guetta, DJ Snake, Nina Kraviz nebo rapper Tyga. Jonas Blue na sebe poprvé upozornil v roce 2015 a během posledních pěti let se stal jedním z nejúspěšnějších hudebních producentů na světě, když jeho písně Perfect Strangers, By Your Side nebo Ritual nasbíraly přes 3 miliardy zhlédnutí na YouTube.

Multitalented Jonas Blue brings global hits | EXIT 20th anniversary 2021

Srbská vláda schválila pořádání velkých kulturních akcí.

Oficiální souhlas srbského vládního krizového týmu získal protokol Safe Event Serbia. Ten stanovuje podmínky pro organizování letních festivalů a vstup na tyto akce.  Účastnit se srbských festivalů tak mohou všichni, kdo jsou očkováni, mají dostatek protilátek na COVID-19 nebo doloží negativní výsledek PCR či antigenního testu. Protokol je založen na nejnovějších vědeckých výzkumech prováděných v celé Evropě, které prokázaly, že s uvedenými omezeními vstupu je riziko šíření infekce zanedbatelné a samotné festivaly se tak dají považovat za jedno nejbezpečnějších míst k setkání.

To znamená, že Srbsko jako jedna z několika mála zemí na světě nabídne pořádné festivalové léto. Iniciativa United Festivals of Serbia, kterou kromě EXITu tvoří další 4 lokální festivaly, navíc společně s vládní platformou Serbia creates, ministerstvem zdravotnictví a představiteli Bělehradu a Novi Sadu spustili národní kampaň, která si klade za cíl zvýšit proočkovanost mladých lidí v zemi. Dosavadní úspěch kampaně jasně dokládají výsledky průzkumu mezi vlastníky vstupenek na EXIT. Téměr 65 % lidí, co si zakoupili vstupenku, jsou již teď očkovaní a necelých 10 % procent nemoc prodělalo a má dostatek protilátek.

EXIT Festival

Petrovaradínská pevnost, Novi Sad, Srbsko

8.7. – 11.7.2021

Vstupenky

Oslava 20. ročníku EXIT festivalu, která se odehraje mezi 8. a 11. červencem 2021 v Petrovaradínské pevnosti města Novi Sad, tak bude jednou z největších hudebních událostí letošního léta. Vystoupení na festivalu už potvrdili světové hvězdy jako David Guetta, DJ Snake, Sabaton, Nina Kraviz,  Jonas Blue, Paul Kalkbrenner, Tyga, Solomun, Amelie Lens, Maceo Plex, Denis Sulta, DJ Topic, Robin Schulz, Asaf Avidan, Satori, Boris Brejcha, Honey Dijon, Hot Since 82, Meduza, Paul van Dyk, Artbat, Sheck Wes a mnoho dalších.

Vstupenky: www.ticketmaster.cz

Stránky festivalu: https://www.exitfest.org/en