Hudba

Online koncert

QUEENIE – The Show Must Go Home

Hudební skupina Queenie s Michaelem Kluchem v čele odehraje velký online koncert, který se uskuteční v pátek 9. dubna 2021 od 19 hodin.

Koupit vstupenky

Připravovaný stream je reakcí na dotazy a prosby fanoušků o online koncert, které se kapela rozhodla vyslyšet. Queenie předvedou originální show s velkolepou vizuální výpravou. Jeviště, na kterém budou hrát, se svou velikostí vyrovná klasickým koncertům. Vystoupení bude snímat dvanáct kamer, které doplní záběry z ptačí perspektivy. Pro svou online show kapela zvolila přiléhavý název: The Show Must Go Home. Jde o parafrázi na slova písně Freddieho Mercuryho a skupiny Queen The Show Must Go On. Právě této legendární britské kapele vzdávají Queenie hold svými koncertními show, a předávají tak její hudbu dalším generacím.

Online stream proběhne v pátek 9. dubna 2021 od 19 hodin. Platnost zakoupeného odkazu pro zhlédnutí streamu koncertu je 72 hodin od jeho premiéry.

Queenie

Online koncert

9.4.2021 od 19 hodin

Vstupenky

Co vše vás čeká?

Slavné písně skupiny Queen v původních aranžích a tóninách.

Velkolepá vizuální výprava v podání stage designera Martina Hrušky.

Unikátní kostýmy.

12 kamer snímajících jeviště ze všech stran, které navodí pocit, že stojíte přímo na pódiu.

Záběry z ptačí perspektivy.

Prohlídka backstage: zblízka si prohlédnete celou scénu i to, jak se staví.

Poznáte štáby, které vše řídí a nakouknete pod ruce zvukařům i osvětlovačům.

Záběry ze šatny kapely před samotným vystoupením.

About Queenie:

The Queenie music band originated in 2006. Their art pays tribute to a legendary British band – Queen. Queenie view their performance as concert theatre through which the music of Queen is shared with younger generations. Queenie’s concert show is characterised by both precise renditions of the songs in original keys and arrangements, as well as the physical resemblance of the band’s frontman Michael Kluch to Freddie Mercury, but also the technical excellence supported by the band’s own realisation crew and the sense for even the smallest of details. All this combined is what makes Queenie one of the most recognised tribute bands both in the Czech Republic and abroad.

www.queenie.cz

www.queenrelived.cz

The Show Must Go Home!

Queenie to Deliver Spectacular Online Show

The fans of the Queenie music band with frontman Michael Kluch are about to enjoy a surprise – a spectacular online concert on Friday, 9 April 2021, 7 p.m. The band will utilize a unique visual stage set, including shots from a bird’s eye view. They promise a show unparalleled in the entire Czech online environment. Queenie have chosen a rather fitting name for this occasion: The Show Must Go Home; a slightly altered version of the name of the song The Show Must Go On written by Freddie Mercury and Queen. It is this legendary British band that Queenie pays tribute to with their concert shows and whose music they share with younger generations.

„The Show Must Go Home will be unique in all aspects. I would venture to say that in the Czech online environment, a similar show is a completely unprecedented occurrence. The size of our stage is parallel to normal concerts. Despite the fact that it is an online streaming event, we want to be completely authentic and perfect to a tee – as if it were a live concert. As usual, no detail is too small, we try to exceed the already high standards,“says Michael Kluch on the promised extraordinary experience.