Ostatní

QUEENIE vyrážejí na letní koncerty v rámci UNIVERSUM Tour 2021

Skupina QUEENIE i letošní rok vyráží na letní koncerty a v rámci své UNIVERSUM Tour zavítá v průběhu července a srpna do třinácti měst České republiky.

Koupit vstupenky

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived vyprodala dvakrát po sobě pražskou O2 arenu nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do třinácti českých měst. Velký zájem o kapelu vzbudily již předchozí dva ročníky tour Pod širým nebem, proto i s ohledem na omezenou kapacitu letošních koncertů doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve.   

Díky dlouhé koncertní pauze se kapela vůbec poprvé zapojila do celkové organizace a s realizačním týmem ladila každý koncert s cílem, aby zážitek diváka začínal už při vstupu do areálu koncertu. „Letošní léto bude o kvalitě a o výzvách, proto ze sebe vydáme maximum, abyste si koncerty užili. Nechte se vtáhnout do našeho Universa,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

QUENNIE UNIVERSUM TOUR 2021

Koncert se odehraje za každého počasí. Kapacita koncertu je omezená.

Léto 2021, různá místa

Koupit vstupenky

Celá UNIVERSUM Tour bude tematicky laděná včetně cateringu. Ochutnáte nejen loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin, ale například také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho.

A samozřejmě se můžete těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show. V neposlední řadě vás čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijete pouze na živém koncertě.

QUEENIE - Seven Seas of Rhye + We Will Rock You (fast) 2021

Kde si Queenie nenechat ujít:

6. července 2021 – Brno, fotbalový stadion Za Lužánkami

13. července 2021 – Olomouc, Korunní pevnůstka

14. července 2021 – Ostrava, amfiteátr Poruba  

19. července 2021 – Loket, amfiteátr

21. července 2021 – Konopiště, amfiteátr

23. července 2021 – Praha, Křižíkova fontána

28. července 2021 Liberec, Centrální parkoviště u Home Credit Arény

30. července 2021 – Plzeň, Amfiteátr OC Plzeň Plaza

3. srpna 2021 – Boskovice, letní kino

5. srpna 2021 – Mikulov, amfiteátr

10. srpna 2021 – České Budějovice, letní kino Háječek

12. srpna 2021 – Ústí nad Labem, letní kino

14. srpna 2021 – Pardubice, Kulturní areál Svojšice

Teď už jen stačí vybrat místo Koupit vstupenky na jeden z koncertů letošní tour.

QUEENIE - A Kind Of Magic - Live at SONO 2018