Hudba

Preview

Lucerna Music Bar – Open Air

MTO, Queenie, Pokáč, Monkey Business, Trautenberk, UDG, N.O.H.A., Baumaxa & Mucha, Jasná Páka, Sebastian, Atmo Music, PSH Live Band, Polemic, Mňága a Žďorp, BSP, Gaia Mesiah, Skyline, Ty Nikdy Label a další.

Vstupenky na koncerty

Program letní scény Lucerna Music Baru se rozrostl o další zajímavé koncerty

V přírodním areálu vystoupí PSH s živou kapelou, Mňága a Žďorp, Baumaxa & Mucha nebo bigbítová legenda Jasná Páka.

Lucerna Music Bar Open Air, který odstartoval 23. června, má za sebou již desítku koncertů. Přírodní areál na pražském Výstavišti se stal vyhledávanou hudební oázou v Praze a jedinečnou atmosféru koncertů pod širým nebem si užívají hudební fanoušci i samotní interpreti. „Tři dny a noci na Výstavišti bych popsal názvem naší oblíbené písně a to: Štěstí hejblo planetou. Sešlo se dohromady vše, v co jsme doufali. Lidi byli úžasní, počasí jsme si nemohli přát lepší, ale hlavně jsme najednou stáli na pódiu a zase hráli, v což jsme upřímně řečeno před pár měsíci vůbec nedoufali,“ popisuje zážitky z trojkoncertu Mig 21 bubeník Honza Hladík.

Do konce srpna se můžete těšit na více jak dvacet hudebních vystoupení. Již na pátek 17. července se chystá speciální večer, od 20:00 vystoupí Queenie, jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě, a od 22:00 se rozjede legendární 80´s & 90´s video party v režii DJe Jirky Neumanna. Příští týden se představí Pokáč a Monkey Business, dále pak Trautenberk, UDG, N.O.H.A., Baumaxa & Mucha, Jasná Páka, PSH Live Band, Mňága a Žďorp a další.

Koncertní areál, který je pro návštěvníky zpřístupněn již od 16:00, nabízí výjimečnou atmosféru v zeleni pod korunami staletých stromů a komfortní zázemí plné posezení a stánků s pestrou gastro nabídkou.

Lucerna Music Bar Open Air pořádají ve spolupráci Lucerna Music Bar a Přehrady Fest.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla jsou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví.

@Jaromír Telenský