video / video

Symfonie našeho světa v O2 universu – dechberoucí show

Jedinečné představení živého orchestru a sboru s propojením mimořádných záběrů natočených pro National Geographic, bude k vidění 14.12.2019 v nové pražské hale O2 universum.

Nechte se pozvat na představení, které vychází z více než stotřicetileté tradice průlomového stylu obrazového vyprávění a představivosti slavného časopisu National Geographic.

Tvůrcům této show se podařilo zkombinovat záběry divoké přírody s jedinečnou symfonií a hudebními motivy skladatelů Austina Fraye a Andrewa Christiho působících pod hlavičkou Bleeding Fingers Music.

 

Symfonie našeho světa je rozdělena do pěti částí, z nichž každá se zaměřuje na konkrétní prostředí – moře, pobřeží, pevninu, hory, nebe – a v kombinaci s úchvatnými záběry vytváří jedinečný a inspirující zážitek.

Každé prostředí je vykresleno a umocněno jinými hudebními nástroji a motivy, všechny dohromady pak vzdávají hold krásám a divům naší nespoutané přírody. Hudba z dílny oceněného týmu Hanse Zimmera, stojícím mimo jiné za sérií Modrá Planeta, je bohatá, atmosférická a povznášející.

Představení,  které trvá hodinu a půl a je určeno dospělým i dětem, možná nebude pro diváky jen nezapomenutelným večerem, ale v jistém slova smyslu i připomenutí toho, na čem opravdu záleží a odkazu, který zde na planetě zanecháme našim dětem.