Ostatní

Kam vyrazit v létě na koncert? Tady je seznam toho nejlepšího, co nás čeká

Léto plné hudby - od Olivera Tree přes Travise Scotta až po legendární Pixies. Tady je seznam těch nejlepších akcí tohle léto.

Léto se blíží a s ním přichází pořádná dávka hudebních akcí. Ať už jste fanouškem rocku, popu, nebo alternativní hudby, v nadcházejících měsících se můžete těšit na pestrou nabídku koncertů a festivalů. Připravili jsme pro vás seznam těch nejzajímavějších letních akcí, které byste si neměli nechat ujít!

GOSSIP

GOSSIP loni ohlásili comeback a jsou zpět v plné síle. Jejich nové album „Real Power“ vychází v březnu 2024 a následuje turné se zastávkou v Praze. Dorazíte?

26. 6. – Roxy

Vstupenky

Oliver Tree

Neřízená střela a excentrický hudební génius Oliver Tree míří do Prahy. Osobitý zpěvák s netradičním přístupem k muzice vystoupí 8. července pod širým nebem v Ledárnách Braník.

8. 7. – Ledárny Braník

Vstupenky

Travis Scott

Hip-hopová ikona Travis Scott míří poprvé do České republiky. Rapová událost roku už 18. července v pražské O2 areně! Buďte u toho a zažijte Travise Scotta v celé jeho parádě!

18. 7. – O2 arena

Vstupenky
benatska

BENÁTSKÁ! s Impulsem 2024

Jubilejní 30. ročník festivalu Benátská! s Impulsem se opět blíží! Jeden z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat již tradičně poslední červencový víkend.

25.-28. 7. 2024 – Areál Vesec, Liberec

Vstupenky

Pixies

Jedna z nejvlivnějších kapel hudební historie se vrací do pražského Fora Karlín. Už 10. srpna vystoupí kapela Pixies po téměř dvou letech v Česku. Neměli byste ani tentokrát tenhle jedinečný hudební zážitek vynechat!

10. 8. – Forum Karlín

Vstupenky

Ari Abdul

V její hudbě uslyšíte Lanu Del Rey i The Neighbourhood, svůj první song ale napsala jen tak pro pobavení. Tahle talentovaná zpěvačka zamíří do Prahy už začátkem září a vy byste tam neměli chybět!

8. 9. – Rock Café

Vstupenky

Aurora

Norská superstar Aurora je zpátky s novým albem a podzimní tour po evropských arénách. V Praze vystoupí už 21. září 2024. Nenechte si ujít tuto výjimečnou umělkyni naživo!

21. 9. – Sportovní hala FORTUNA

Vstupenky

girl in red

Girl in Red se vrací do Prahy s novým albem „I’m Doing It Again Baby!“ V září představí své nové dílo, včetně přímočarého singlu „Too Much“. Přijďte si užít jedinečný zážitek!

23. 9. – Forum Karlín

Vstupenky

Letos je opravdu na co se těšit. Tenhle seznam letních akcí totiž není zdaleka kompletní! Další akce najdete na našich stránkách Ticketmaster. A abyste nezmeškali žádné novinky o akcích, přihlaste se k odběru našeho newsletteru tady.