Hudba

Podzim 2023. Tady je výběr nejlepších hudebních akcí, které nás čekají

Nadcházející podzimní období rozbuší srdce všem hudebním nadšencům! Těšit se můžete na 5 Seconds of Summer, Fall Out Boy nebo na Louise Tomlinsona.

Letošní sezóna slibuje nezapomenutelnou cestu za hudebními zážitky, na které nebudou chybět jak domácí talenti tak i mezinárodní senzace. Každý koncert nabízí jedinečný zážitek, který byste si neměli nechat ujít – od rockových vystoupení, při nichž vám buší srdce, až po melodie, které vás pohladí po duši. Pojďte s námi odhalit top akce, které na vás čekají letos na podzim!

Björk

Islandská zpěvačka a umělkyně Björk se vrací do Prahy se svým multimediálním dílem Cornucopia. Staňte se svědky toho, jak její umění ožívá na pódiu.

16.9.2023 | O2 arena

VSTUPENKY

5 Seconds of Summer

Tato australská senzace se svou nakažlivou energií a hity, které se dostaly na vrchol hitparád, přináší koncertní zážitek, jaký nemá obdoby. Zapište si do kalendáře a připravte se na zpěv při jejich chytlavých melodiích, po kterých se budete cítit na vrcholu světa.

12.10.2023 | Sportovní hala FORTUNA

VSTUPENKY

EWA FARNA „30“

Ewa Farna se chystá oslavit své 30. narozeniny stylově – svým doposud největším koncertem v pražské O2 areně. Jako jedna z nejoblíbenějších popových hvězd v České republice je její koncert skutečnou oslavou domácího talentu, kterou si nemůžete nechat ujít.

14.10.2023 | O2 arena

VSTUPENKY

Louis Tomlinson

Charismatická popová senzace Louis Tomlinson se v říjnu chystá ukrást vám srdce svým hlasem a přítomností na pódiu. Připojte se k ostatním fanouškům a buďte svědky vzestupu sólového umělce, jehož talent nezná hranic.

19.10.2023 | O2 arena

VSTUPENKY

Melanie Martinez – PORTALS Tour

Multiplatinový alt-popový fenomén Melanie Martinez míří v listopadu do Prahy v rámci svého turné THE PORTALS. Koncert této všestranně talentované umělkyně slibuje vizuální a sluchovou hostinu, která vás okouzlí a zanechá ve vás touhu po dalším zážitku.

4.11.2023 | Sportovní hala FORTUNA

VSTUPENKY

Ben Cristovao

Jako jeden z domácích talentů Ben Cristovao nabídne v listopadu nezapomenutelné vystoupení, které ukáže jeho všestrannost jako zpěváka, rappera a tanečníka. Díky jeho charismatickému vystupování na pódiu a chytlavým beatům protančíte na tomto koncertu celou noc.

10.11.2023 | O2 arena

VSTUPENKY

Mirai

Nejúspěšnější česká popová kapela současnosti, MIRAI, letos zahájili jejich halové turné ARENA TOUR 23. V pražské O2 areně se představí 30. listopadu 2023 a turné po největších hokejových arenách v Česku zde zakončí.

30.11.2023 | O2 arena

VSTUPENKY

Hozier

Autor hitu„Take Me to Church“ se vrací do Prahy! Skvělý irský hudebník se představí svým fanouškům na začátku prosince rovnou s novým albem Unreal Unearth.

6.12.2023 | Sportovní hala FORTUNA

VSTUPENKY

Bryan Adams

Zpěvák Bryan Adams se vrací do Prahy představit své nové album „So Happy It Hurts“ v rámci stejnojmenné světové tour. Jeho energický zpěv a přítomnost na pódiu dokáží bavit už více než 40 let a vy byste si to neměli nechat ujít.

16.12.2023 | O2 arena

VSTUPENKY

The Prodigy

Jedna z nejvýraznějších ikon elektronické hudby se vydává na evropské tour a zastaví se i v Praze. The Prodigy vám v prosinci připomene, co znamená koncert plný výbušné energie!

7.12.2023 | Sportovní hala FORTUNA,

VSTUPENKY

Nevybrali jste si z našeho výběru? Mrkněte rovnou na naše stránky Ticketmaster, kde najdete další podzimní akce po celé republice.