Hudba

Review

Michal Hrůza vydává nové album a vyráží na turné

Už za pár dní bude na světě nová deska Michala Hrůzy a jeho kapely nazvaná Světlo do tmy. Titulní skladba Světlo do tmy, ke které už zpěvák představil videoklip, dala jméno nejen albu, ale také navazující šňůře pěti koncertů ve velkých městech ČR. A zároveň připomíná autorovo zásadní životní období.

Koupit vstupenky

Michal Hrůza vydává nové album Světlo do tmy a zve na dubnové koncertní turné:

Nastal čas, spolu s novým albem, zahrát nejlépe jak umíme…Teď přineseme světlo do tmy.”

 „Někdy jsme obklopeni chmurnou tmou, a proto je dobré občas tmu rozbít světlem. Světlo je pozitivnější než tma,“ říká Michal Hrůza a dodává: „Z každé tmy vede cesta ke světlu a o tom je i moje nové album“. Desku Světlo do tmy produkuje Lukáš Chromek, který přinesl do singlů Michala Hrůzy nový svěží zvuk, jenž zpěváka posunul do dalších hudebních rovin. Hrůzovo jedenácté studiové album potvrzuje jeho přirozený talent psát hitové melodie, oproti předchozím deskám tentokrát nedošlo na Michalův duet s některou ze zpěvaček, všechny písně nazpíval sám.

Na Světlo do tmy Tour 2020 vyrazí Hrůza s kapelou na podzim – koncerty spojené s křtem alba se odehrají v Českých BudějovicíchPrazeBrně, Ostravě a Karlových Varech„Máte-li pocit, že si od té tmy kolem nás chcete na chvíli odpočinout, přijďte se s námi rozsvítit na koncertní turné, které jsme na jaro připravili. Těším se hlavně na to, jak málo stačí ke společně prožitému odpoutání se od některých zbytečností, které nám komplikují život,” vzkazuje fanouškům za kapelu Michal Hrůza.

Světlo do tmy Tour 2020 nabídne nově poskládaný program umocněný atraktivní audiovizuální show. Scéna turné vychází z Michalovy myšlenky představené na aktuální desce, klíčovou roli tedy bude hrát světlo. V chytlavém „live“ provedení zazní největší hity Michala Hrůzy, jako je Napořád, Pro Emu nebo Zakázané uvolnění, a samozřejmě také nové skladby, které kapela momentálně zkouší.

 

Aktualizováno 13.3.2020

Michal Hrůza oznamuje začátek spolupráce s novým managementem a přeložení turné Světlo do tmy Tour 2020

V managementu Michala Hrůzy a jeho kapely došlo ke změně: Veškerou agendu týkající se všech nadcházejících vystoupení s okamžitou platností přebírá Agentura Petřinová s. r. o.

V souvislosti se zdržením termínu vydání CD Světlo do tmy se kapela spolu s novým managementem rozhodla přesunout jarní koncertní turné na podzim letošního roku.

Světlo do tmy Tour 2020 – nové termíny a místa konání:

  1. 10. 2020, 20:00 – OSTRAVA, BRICKHOUSE DOV
  2. 10. 2020, 20:00 – BRNO, SONOCENTRUM
  3. 11. 2020, 20:00 – KARLOVY VARY, LIDOVÝ DŮM
  4. 11. 2020, 20:00 – PRAHA, FORUM KARLÍN
  5. 11. 2020, 20:00 – ČESKÉ BUDĚJOVICE, KD VLTAVA

Vstupenky v síti Ticketmaster a online na www.ticketmaster.cz