Hudba

Preview

Koncertní sezóna – nové termíny

Blýská se na lepší časy! Mnoho zahraničních i tuzemských umělců už oznámilo nové termíny svých koncertů a tour. Ta největší jména najdete v našem seznamu.Vydržte, těšte se ... na živou zábavu dojde. Přejme si, aby to bylo co nejdříve :)

Průvodce změnami

Aktualizováno: 8.6.2020

AEROSMITH překládají své nadcházející turné na rok 2021 Pražský koncert, který se měl původně uskutečnit v pražské O2 areně 24. 6. 2020, se uskuteční 8. 7. 2021. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a jsou nadále k dispozici u nás na Ticketmaster.

A co vzkazuje kapela svým fanouškům? „Aerosmith je a vždy bude kapelou pro fanoušky. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přeplánovat naše evropské turné na léto 2021 ve snaze soustředit se na zdraví a pohodu všech během této bezprecedentní doby. Mezitím se prosím opatrujte a buďte k sobě laskaví. S láskou Aerosmith.

Aerosmith - Cryin' (Official Music Video)

Iron Maiden překládají svůj pražský koncert na nový termín 15. června 2021.
Kvůli nezbytným preventivním opatřením přijatým po celém světě byl koncert Iron Maiden – Legacy of the Beast, který byl původně naplánován na 7. 7. 2020 na Sinobo Stadium v Praze, přeplánován na 15. 6. 2021.

Iron Maiden - Fear Of The Dark (The Book Of Souls: Live Chapter)

 

Sting – do třetice všeho dobrého! Frontman legendárních Police, který již dlouhá léta vystupuje sólově, měl do Slavkova přijet už v roce 2019, ale kvůli zranění byl koncert zrušen. Jeho letošní vystoupení s programem My Songs , které se mělo původně uskutečnit 5. července 2020 ve Slavkově u Brna, je přesunuto na nový termín 25. 7. 2021. Nezbývá než čekat a doufat, že na potřetí to už klapne 🙂

Poslechněte si jeho „Message in Bottle“, kterou před několika dny nahrál ve svém domácím studiu.

Sting Performs 'Message In a Bottle', 'Englishman In New York,' and 'Fragile' | In My Room

 

Je jen málo australských kapel, kterým se povedlo zabodovat nejen v domovských končinách, ale zároveň pobláznit Ameriku, Evropu i Asii. K čestným výjimkám patří čtveřice 5 Seconds of Summer, která měla vystoupit 1. 6. 2020 i v pražské O2 areně. Koncert 5SOS se přesouvá do O2 universa a uskuteční se 5. 5. 2021.

5 Seconds of Summer - Wildflower (Official Video)

 

Američtí rockeři My Chemical Romance ohlásili v prosinci loňského roku návrat na koncertní podia a po dlouhých třinácti letech měli být hvězdou dvoudenní akce Prague Rocks. Vzhledem k současné situaci, však musela kapela přesunout své letošní turné na rok 2021 a tak si na jejich vystoupení budeme muset ještě nějaký čas počkat. Nový termín jejich vystoupení v pražském Edenu je 2. 7. 2021.

My Chemical Romance - Famous Last Words [Official Music Video] [HD]

 

Harry Styles, asi nejvýraznější postava populárního boybandu One Direction, je zároveň  jedním z nejzajímavějších mladých britských umělců, kteří zaujmou nejen svým charismatem, ale i skvělým hlasem a výtečně vyprodukovanými popovými songy. Se svojí nejnovější deskou “Fine Line“ měl vystoupit letos i před českým publikem. Z pochopitelných důvodů však muselo být nadcházející turné po Velké Británii a Evropě přeplánováno na rok 2021. Nový termín koncertu v O2 areně  je tedy 23. 2. 2021. Již zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nové termíny koncertů.

Zkraťte si čekání Harryho novinkou „Falling“ 

Harry Styles - Falling (Official Video)

 

Narozeninový koncert 70x DÍK k jubileu zpěváka Jiřího Korna v O2 areně, který se měl uskutečnit 16. 4. 2020 se uskuteční od plánovaného termínu přesně za rok. Nové datum této unikátní show je tedy 16. 4. 2021.

Už teď se ovšem můžete těšit na velkolepou scénu, která se bude s každou písní měnit. V průběhu večera vystoupí téměř 100 účinkujících, nejlepší tanečníci z Česka ve výpravě a kostýmech zářících z mnoha pater podia a především zpívající, tančící a stepující Jiří Korn ve fantastické podívané v režii bratrského dua Cabani.

Podívejte se na ukázku z této show a pokud byste rádi s Jiřím Kornem oslavili jeho narozeniny, pak na nic nečekejte a pořiďte si včas svou vstupenku!

https://youtu.be/ircYeqgcfOo

 

Aby mohl koncert talentovaného umělce Bena Christovao proběhnout s co nejmenšími omezeními a jeho crew byla v plné sestavě, rozhodl se umělec o přesun koncertu na nový termín, kterým je 18. 2. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Vstupenky na nový termín zakoupíte online na Ticketmaster.cz.

Ani Benny Cristo v době karantény nezahálí. Poslechněte si jeho čerstvou skladbu Lock down Love.

Homes & Benny Cristo - Lockdown Love