Akce

Thirty Seconds To Mars vyráží na evropské turné. Tady jsou všechny informace k pražskému koncertu

Thirty Seconds To Mars se vrací na velké světové turné v roce 2024 a zavítají i do Prahy! Veškeré informace najdete zde na blogu Ticketmaster.

KOUPIT VSTUPENKY

Světové turné po pěti letech ohlášené na Empire State Building

Jen těžko se hledají slova! Frontman kapely Thirty Seconds To Mars Jared Leto šokoval celý svět. Rozhodl se totiž vylézt na Empire State Building, aby oznámil zahájení rozsáhlého turné „Seasons World Tour“.

Kapela má naplánovaný kompletní program na rok 2024: Světové turné začne v Latinské Americe a poté zavítá na 28 koncertů do Evropy: do Velké Británie, Nizozemska, Belgie, Německa, Švédska, Norska, Dánska, Polska, Slovenska a České republiky, Maďarska, Rakouska, Francie, Švýcarska, Itálie, Španělska a Portugalska.

Turné pak pokračuje do Severní Ameriky, kde bude dalších 24 koncertů. Zakončí ho čtyřmi koncerty v arénách v Austrálii a na Novém Zélandu.

Thirty Seconds To Mars – Stuck (Official Video)

Comeback s novým albem

Skupina Thirty Seconds To Mars nedávno slavila úspěch se svým albem „America“. Album v roce 2018 dobylo žebříčky hitparád a následné turné „Monolith Tour“ bylo navštěvované po celém světě. S více než 100 vyprodanými koncerty v rámci turné megakapela opět dokázala, že je nedílnou součástí současného hudebního světa.

Vydání šestého, a zatím posledního, alba „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day“ v září znamenalo pro kapelu začátek nové éry, včetně zcela nového hudebního ztvárnění. Jedná se o první album, které kapela nahrála bez Tomo Miličeviće, jenž v roce 2018 z osobních důvodů kapelu opustil.

Hlavní singl „Stuck“ oficiálně debutoval na prvním místě v alternativním rádiovém žebříčku a v Itálii zabodoval v Top 10, což byl nejrychlejší vzestup v žebříčku v kariéře kapely. Stejnojmenný a aktuální singl z turné „Seasons“, který se umístil na prvních třech příčkách německé hitparády, se ptá, zda dokážeme přijmout změnu, když procházíme mnoha různými životními obdobími.

O vstupenkách na pražský koncert

24 hodin před zahájením veřejného prodeje máte možnost získat vstupenky na pražský koncert kapely Thirty Seconds To Mars v předprodeji na Ticketmaster. Ten začíná ve čtvrtek 16. listopadu 2023 v 10 hodin a je dostupný pro všechny fanoušky v síti Ticketmaster.