Akce

Pride Month 2024 je tady! Dali jsme dohromady seznam queer akcí, které by vám neměly uniknout

Je tu Pride Month 2024! V rámci oslav tohoto měsíce vám chceme představit ty nejzajímavější koncerty a akce queer umělců. Zjistěte více tady na blogu a inspirujte se!

Vstupenky

Už několik desítek let slavíme „duhový měsíc“. Celosvětově je známý jako Pride Month. Je to čas, kdy se do centra pozornosti dostává komunita LGBTQ+. V Ticketmasteru jsme hrdí na to, že můžeme podporovat a oslavovat LGBTQ+ komunitu nejen během této doby, ale i po celý rok. Pevně ​​věříme, že každý člověk má právo na rovnost a přijetí, a to bez ohledu na sexuální orientaci nebo genderovou identitu.

Pride v Ticketmaster: Queer umělci naživo v Praze

Kromě pestrobarevných průvodů v rámci oslav Pride Month nás v Praze čeká celá řada koncertů a akcí queer umělců a umělkyň. Na Ticketmaster najdete ty nejlepší akce, na kterých si můžete naplno užít pestrou rozmanitost komunity. Pojďme se společně podívat na nejzajímavější queer akce, které byste si neměli nechat ujít.

GOSSIP

Zažijte kapelu GOSSIP v čele s Beth Ditto naživo na jejich turné v létě 2024! Už v červnu mají zastávku v Praze.

26. 6. 2024 – Roxy

Vstupenky

girl in red

Se svými emotivními písněmi o queer milostných příbězích je již dlouho majákem pro LGBTQIA+ komunitu. Její songy si můžete poslechnout live už v září!

23. 9. 2024 – Forum Karlín

Vstupenky

Melanie Martinez

Se svým Trilogy tour se Melanie Martinez vrací do pražské O2 areny. Fanouškům představí vývoj jejího alter ega „Cry Baby“, a to včetně hitů z tří přelomových alb: Cry Baby, K-12 a Portals.

16. 10. 2024 – O2 arena

Vstupenky

Loreen

Dvojnásobná vítězka Eurovize Loreen v Praze ukáže, jak zažít na tanečním parketu osvícení. V klubu Roxy se Loreen představí v únoru 2025.

27. 2. 2025 – Roxy

Vstupenky

Nemo

Do Prahy dorazí i vítěz letošní Eurovize! Nemo se představí příští rok v dubnu svým fanouškům v pražském klubu Roxy, a to v rámci svého úplně prvního evropského turné.

16. 4. 2025 – Roxy

Vstupenky

Billie Eilish

Billie Eilish zpět v Praze! Jedna z největších hvězd hudební scény přijede se svým novým albem HIT ME HARD AND SOFT do Prahy v červnu 2025.

1. 6. 2025 – O2 arena

Vstupenky

Pokud jste si nevybrali z našeho seznamu akcí, podívejte se přímo na naše stránky Ticketmaster. Abyste nezmeškali žádné novinky o nadcházejících akcí, přihlaste se k odběru našeho newsletteru tady.