Hudba

Review

Na jaký koncert vyrazit o prázdninách

Prázdniny jsou již v plném proudu a pokud ještě nemáte program, nezoufejte, ani o prázdninách totiž svět kultury nespí a tak můžete vyrazit na divadelní představení, za muzikou, festivaly či na výstavu. Stačí si jen vybrat.

Koupit vstupenky

Výběr akcí, na které se můžete v létě těšit:

25.7.2019 zazní v pražské Lucerně písně Pink Floyd v podání NICK MASON’S – SAUCERFUL OF SECRETS

Do Prahy totiž zamíří zakládající člen Pink FLoyd a čerstvý držitel Řádu britského impéria (CBE) za služby v oblasti hudby Nick Mason a jeho Saucerful of Secrets přivezou do Prahy atmosféru prvních desek této legendární kapely. Po jejich vyprodaném kanadsko – americkém turné se chystají do Evropy.
Jsme zvědaví, jaký playlist si pro nás připravil.

 

25.7.2019 můžete vyrazit do pražského Fora Karlín na SKUNK ANANSIE

Skunk Anansie se rozhodli oslavit 25. výročí svého vzniku koncertním albem 25LIVE@25, na kterém zazní nejlepší skladby z šesti studiových alb, která dosud natočili a současně s výročním programem vyrazí na světová pódia. Málokterá kapela je na pódiu tak živelná jako Skunk Anansie. Jejich vystoupení jsou smrští energie, hluku a originality.
Prostě koncert, na kterém byste chybět neměli.

9.8.2019 zamíří do Prahy se svojí Vida World Tour LUIS FONSI

Luis Fonsi, autor jednoho z největších hitů poslední doby „Despacito“, se v České republice se představí poprvé. Těšit se můžete na obrovskou show se živou kapelou, tanečníky, speciální efekty, skvělý zvuk a světla.
Luis Fonsi určitě roztančí i vás.

 

18.8.2019 to v pražských Letňanech rozpálí skupina METALLICA

Skupina Metallica potvrdila návrat do Evropy se svým WorldWired Tour, na kterém se prostřednictvím velkolepých koncertů pod širým nebem představí na stadionech, v parcích, letištích a dokonce i na zámku.
Speciálními hosty na všech koncertních zastávkách budou skupiny Ghost a Bokassa.
Na tento koncert se hodně těšíme.

 

22.8.2019 vás ve Žlutých lázních roztančí PAUL KALKBRENNER

Paul Kalkbrenner patří k největším hvězdám současné taneční techno scény. Prodal více než milión desek, na Spotify a YouTube dosahují jeho tracky stamiliónových přehrání a headlinuje největší světové festivaly. Německý DJ zahraje v Praze v rámci turné ke své osmé desce Parts Of Life.
Rytmy taneční hudby pod širým nebem a u vody, prostě letní párty jak má být.

 

27.8.2019 vás nenechá v klidu procítěný hlas irského zpěváka HOZIERA, který zazní v pražském Foru Karlín

„Take Me to Church!“ Ten hit nešlo přeslechnout, na tu výraznou melodii a procítěný hlas nejde zapomenout. Potemnělá píseň na pomezí blues, gospelu, rocku i popu zněla ze všech rádií a vyšplhala se na žebříčky hitparád mnoha zemí.
Přijďte si ho poslechnout naživo.

 

Pokud jste si nevybrali z výše uvedených koncertů zahraničních hvězd, pak vězte, že ani ty české nezůstávají v létě pozadu a rozezní pro nás hrady, zámky, parky, náměstí, letní kina i sportovní areály.

 

Bude to prostě léto jak má být, tak buďte přitom. Kompletní seznam akcí najdete na www.ticketmaster.cz