New Music / Preview

Kabát živě

Legendární česká rocková kapela z Teplic, která sklízí úspěch s každou další deskou je suverénní i na pódiu. Za svou kariéru projezdila naší vlast skrz na skrz a pro své fanoušky nachystá vždy něco nového, neotřelého a většinou i většího.
Pojďte si s námi připomenout, jak zní Kabát naživo.

Kabát je naživo prostě pecka. Ten kdo nikdy na jejich koncertu nebyl, může zkusit nasát alespoň část jejich energie ze záznamů. Ti co Kabát znají, pak moc dobře ví, jak tahle parta umí lidi dostat do varu a sama si hraní před publikem moc užívá. Než se česká rocková legenda znovu vydá na tour, koukněte na nesestříhané koncerty z let minulých.

Kabát, živák Rádia Impuls na střeše – 7.5.2019

7. května to bude rok, co se Kabát zapojil do projektu živák Rádia Impuls. Koncert proběhl na střeše budovy Diamond Point v Praze. Kapela k tomuto materiálu uvedla “ Je to syrové, a je to autentické. Myslíme si, že i když to není naše běžná show, má to neopakovatelnou atmosféru, která je umocněna právě místem, kde se to konalo. “ Posuďte sami!

0:35 Banditi di Praga 4:24 Stará Lou 7:48 Pohromy 9:47 Buldozerem 12:50 Restaurace pana Kalvody 15:50 Malá dáma 19:33 Dole v dole 22:34 V pekle sudy válej 22:48 Bára 29:00 Lady Gag a Rin 32:24 Western Boogie 36:26 Raci v práci 39:35 Kdoví jestli 44:40 Pohoda

 

Banditi di Praga po 30 letech

Skupina odehrála turné ve spolupráci s Big Bandem pod vedením Martina Kumžáka. Celé turné kromě jednoho koncertu pod širým nebem bylo halové. Tour Banditi di Praga po 30 letech, byla pojata ve stylu 30. let a designu klubů a kabaretů z té doby.

Po čertech velkej koncert II

Koncert k 25. výročí založení kapely navštívilo podle neoficiálních odhadů celkem 75 000 lidí. Kabát připravil show s kvalitním zvukem, spoustou světel a s pyrotechnickými efekty. Celé vystoupení bylo zároveň zaznamenáváno a později vydáno na DVD.

Share post