Festivaly / Preview

Představujeme: útulný rodinný festival Česká1Fest

Nechte se pozvat na útulný rodinný festival, který již třetí rok organizuje basista kapely Sto zvířat a majitel music club Česká1, Wilco Versteeg.

Třetí ročník festivalu Česká1Fest, který se letos přestěhuje do Hlízova u Kutné Hory, nabídne svým návštěvníkům pořádnou porci muziky! Projděte si výčet potvrzených kapel a udělejte si obrázek sami. Druhou změnou je délka festivalu, z jednodenního se stává dvoudenním. Do kalendářů si tedy poznamenejte 31.7 až 1.8. 2020.

Jako headliner festivalu vystoupí Rybičky 48, kapela, která právě slaví plnoletost. Na jaře v halách ostužkuje fanoušky a společně s nimi složí na podzim na svém životním vystoupení rockovou maturitu v pražské v O2 areně. Mezi tím se v létě objeví Rybičky 48 na vybraných českých festivalech, mezi nimiž nebude chybět právě Česká1Fest!

 

Skočit si na festivalu můžete s holandskými Scotch. Chlapci v pruhovaných kalhotech zahrají na trumpetu, housle, bicí, kytaru a akordeon. Kombinace těchto nástrojů v souladu s vlastní tvorbou a folkem ze všech koutů světa vás nenechá sedět v klidu. Těšte se na energickou show!

 

S pop punkem přijede do Hlízova Vypsaná fiXa, parta, jejímž vzorem byli a jsou Pixies. Vypsaná fiXa je hlavně koncertní kapelou a je jedním z nejvytěžovanějších hostů letních festivalů. Její tvorba je proslulá zajímavými básnickými – často surrealistickými texty, jejichž autorem je frontman Michal Mareda známý jako Márdi.

 

Wohnouti  na festival přivezou spoustu pozitivní energie. Jejich hudba léčí i bez Laca Deczi 🙂

 

Premiérově na festivalu vystoupí Aneta & The SoulUncles. Nově vzniklá skupina starých známých, kteří si zakládají na kvalitním groovu. Rytmika z členů Sto Zvířat, dechy z Laura a její tygři, klapky Z Pub Animals v čele s Anetou, kterou si můžete pamatovat z postu frontmanky Prague Conspiracy. Těšit se můžete na energickou a šťavnatou fúzi funky & soulu.

Letošní ročník bude stát za to, takže si nenechte ujít kapelky co to na fesťácích umí rozparádit ani bohatý výběr dobrého jídla a pití za rozumnou cenu. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketmaster nebo on-line na Ticketmaster.cz. V nabídce jsou jednotlivé dny zvlášť i dvoudenní zvýhodněná vstupenka. Pokud byste vyráželi s dětmi, tak upozorňujeme, že děti do 12 let mají vstup ZDARMA!

Share post