Akce

Mother Mother dorazí do Prahy! Co všechno byste o jejich koncertu měli vědět?

Po nabitém létě se kanadská alt-pop rocková kapela Mother Mother chystá na jaře 2024 na velké evropské turné a zavítá i do Prahy. Veškeré informace o turné a pražském koncertě se dozvíte zde na blogu!

KOUPIT VSTUPENKY

Alt-popoví rockeři Mother Mother, pocházející z kanadského Vancouveru, okouzlují publikum po celém světě svou eklektickou směsí indie rocku, folku a popu. Kapela vznikla v roce 2005 a tvoří ji neuvěřitelně talentované trio Ryan Guldemond, Molly Guldemond a Jasmin Parkin.

Mother Mother, kteří loni vystoupili před Imagine Dragons v pražských Letňanech, oznamují rozsáhlé turné po Evropě v roce 2024. Turné začíná 17. února 2024 v britském Sheffieldu a představuje dosud nejambicióznější turné kapely se zastávkami v 17 zemích. Nevynechají ani zastávku v Praze.

Mother Mother vydali nový singl „To My Heart“

Nejnovější album „Inside“ (2021), kterým Kanaďané dobyli i mezinárodní scénu, přineslo kapele nespočet úspěchů a první příčky hitparád v jejich domovské Kanadě. Poslední rok pak strávili cestováním po celém světě a svou hudbou nadchli fanoušky na malých i velkých pódiích. Písně jsou o odcizení, stesku a touze po přijetí. Jejich hluboké texty vytvářejí na koncertech vždy velmi výjimečnou atmosféru.

Nový singl „To My Heart“ si můžete poslechnout už teď. Akustické kytary a triové harmonie připomínají dřívější zvuk kapely a vyprávějí o cestě do vlastního vnitřního světa.

Mother Mother - To My Heart (Official Lyric Video)

Jste připraveni zažít kouzlo kapely Mother Mother naživo? Nenechte si tuto příležitost proklouznout mezi prsty a pořiďte si vstupenky už v pátek 22. září!