Akce

Lindsey Stirling vyráží na tour s albem „Duality“. Tady je vše o její pražské show

Popová houslistka Lindsey Stirling bude v říjnu se svým novým albem "Duality" koncertovat Praze! Veškeré informace najdete v článku.

Vstupenky

Oceňovaná houslistka a tanečnice Lindsey Stirling oznámila termíny svého podzimního turné po EU a Velké Británii. Už od 14. června cestuje po světě se svým novým albem „Duality“ a plánuje odehrát 23 koncertů v Evropě. Čeští fanoušci se na Lindsey Stirling mohou těšit v říjnu, kdy vystoupí pražském O2 universu. Všechny informace o pražském koncertu najdete v článku

Nové album „Duality“

„Duality“ má být vizionářskou meditací o vnitřní moudrosti, osobní síle a neustále se měnící povaze identity. Obsahuje celkem dvanáct písní, včetně tří singlů z předloňského vydání „Eye of the Untold Her“, „Inner Gold“ a „Evil Twin“.

Lindsey Stirling - Evil Twin (Official Music Video)

První polovina alba nabízí umělecky komponovaný zvuk s vlivy keltské hudby a dalších světových zvuků. Najdete zde skladby jako „Eye Of The Untold Her“, epickou skladbu produkovanou Makem a napsanou společně se Stevem Mazzarem. Druhá polovina alba se představuje odvážnější formou levostředového popu, a to díky skladbám jako „Inner Gold“ a „Survive“, která obsahuje interpolaci písně „I Will Survive“ od Glorie Gaynor.

Moje album „Duality“ je o rozporuplných částech našich životů. Někdy se cítíme ve válce sami se sebou, když vidíme propast mezi tím, kým jsme, a tím, kým bychom si přáli být. Tyto rozpory mají pocit, že by nás mohly roztrhat na kusy, ale když se postavíme temnějším částem sebe sama, můžeme skutečně porozumět sobě i ostatním.

Lindsey Stirling o novém albu

Zažijte Lindsey Stirtling v Praze

Nenechte si ujít Lindsey Stirling live v Praze a nechte se unést jejími dechberoucími vystoupeními! Díky nádherné choreografii, vzdušné akrobacii a úžasným kostýmům, které sama navrhuje, vytváří vždy nezapomenutelný zážitek ze svých show.