Ostatní

Preview

Tool v roce 2022 opět vyrazí na turné – Informace o předprodeji

V roce 2022 se rocková kapela, se svým novým turné, zastaví také v Čechách. V pražské O2 areně vystoupí 23. května 2022.

Vstupenky

Tool se vrací s novými koncertními termíny na rok 2022. Přibližně tři roky po posledním evropském turné k poslednímu albu „Fear Inoculum“ se hudební legendy vrátí v květnu 2022 i na české pódium.

Nové evropské turné Tool 2022 začne ve Skandinávii (Kodaň, Oslo, Stockholm) a koncem dubna zamíří do Hamburku a Frankfurtu. Po krátké zastávce ve Velké Británii, Irsku, Francii a Belgii se Tool v polovině května 2022 představí v Německu na dalších dvou koncertech v Berlíně a Kolíně nad Rýnem a poté zamíří do Krakova, Prahy a Budapešti.

Tool v roce 2022 konečně naživo

„S velkým potěšením mohu oznámit náš návrat na turné,“ řekl Danny Carey. „Uplynulých 18 měsíců bylo přinejmenším náročných, ale z velkých zkoušek přicházejí velké lekce a velké odměny. Upřímně se těšíme, až se o ně s vámi podělíme.“

Americká kapela, která vznikla v roce 1990 a je oceněna několika cenami Grammy se vrací do pražské O2 areny, aby zde představila magickou show plnou netradičních podnětů. Za neuvěřitelnou hudební synergii stojí sestava Danny Carey (bicí), Justin Chancellor (basová kytara), Adam Jones (kytara) a Maynard James Keenan (zpěv). Skupina, která za svoji kariéru nahrála pět studiových alb, přijíždí fanouškům představit kritiky oceňovanou nejnovější desku z roku 2019 „Fear Inoculum“, kterou vydala po dlouhých třinácti letech. Tool svoji evropskou tour zahájí 23. dubna v Kodani a navštíví dalších šestnáct měst napříč kontinentem.