Hudba

Průvodce těmi nejlepšími zahraničními přenosy

Průběžně vám přinášíme aktuální živé přenosy zahraničních hvězd. Sledujte svého oblíbeného umělce prostřednictvím živých přenosů (LiveStreamů) na svých sociálních sítích.

aktuální  Livestreamy

aktualizace: 24.11.2020

Pátek 27. listopadu 2020

Umělec: Dua Lipa – Studio 2054 (s Miley Cyrus)
Kde: Vstupenky zde

Sobota 28. listopadu 2020

Umělec: Kaiser Chiefs
Kde: Vstupenky zde

Speciální virtuální vystoupení z O2 Academy v Brixtonu.

Čtvrtek 3. prosince 2020

Umělec: Blossoms
Kde: Vstupenky zde

Sobota 5. prosince 2020, 21:00

Umělec: Liam Gallagher
Kde: Vstupenky zde

Liam Gallagher ohlašuje živé vystoupení. Nenechte si ujít Liama s jeho kapelou z živého vystoupení z lodě na řece Temži. V prodeji od pátku 13.11.

Sobota 12. prosince 2020

Umělec: Andrea Bocelli – Believe in Christmas
Kde: Vstupenky zde

Sobota 19. prosince 2020

Umělec: Culture Club
Kde: Vstupenky zde

Je čas najít světlo na konci tunelu. Každý hledá tu svou cestu, jak propojit hudbu s vámi fanoušky. Pojďte se i vy stán členem Culture Clubu a připojte se k nám na živém vystoupení z SSE Areny, Wembley v sobotu 19. prosince. Všichni jsou vítáni! My doufáme, že vám prostřednictvím našeho vystoupení přineseme radost, optimismus a naději, v těchto podivných časech. Vstupenky jsou v prodeji od pátku 30. 10.

Každou neděli

Umělec: The Rolling Stones – Extra Licks – 22:00
Kde:  https://www.youtube.com/user/TheRollingStones

Každé pondělí

Umělec: Metallica #metallicamondays
Kde: Facebook a YouTube kanál

Kde najít Vaše oblíbené Livestreamy?

Sledujte svého oblíbeného interpreta na sociálních sítích

Pokud své oblibené interprety ještě na sociálních sítích nesledujete, tak právě teď je ten správný čas začít! Sociální sítě jako Instagram, Facebook, nebo Twitter Vám umožní nezameškat živá vystoupení vašich oblíbených interpretů. Sami interpreti totiž propagují svá vystoupení, která chystají přímo na svém profilu, nebo Vás odkážou na příslušnou platformu, kde jejich živé vystoupení můžete sledovat.

V případě, že své oblíbené interprety sledujete například na Instagramu, tak Vám příjde automatické upozornění o probíhajícím livestreamu.

Sledujte náš Facebook a Instagram

Pokud sledujete naše sociální sítě Facebook a Instagram, tak právě tam se Vám budeme snažit nabídnout ty nejzajímavější zahraniční livestramy. Víme, že né každý interpret se líbí všem, ale budeme se snažit Vám nabídnout širokou škálu interpretů, tak aby si každý přišel na své.

James Blake – Instagram Live

James Blake usedl za piáno a během hodinového Livestreamu stihl i pár cover songů od interpretů jako Billie Eilish, Radiohead, nebo Frank Ocean.

U2 – Facebook Live

https://www.facebook.com/u2/videos/215652839800978/

Frontman kapely U2 Bono Vox dokonce během Livestreamu představil zbrusu novou píseň, kterou jak říka, složil během hodiny. Název nové skladby je „Let Your Love Be Known“.

Post Malone x Nirvana Tribute – YouTbue

Dua Lipa – Future Nostalgia Livestream

Part 1:

Part 2:

Ed Sheeran – Heart Live