Hudba

Průvodce těmi nejlepšími zahraničními přenosy

Průběžně vám přinášíme aktuální živé přenosy zahraničních hvězd. Sledujte svého oblíbeného umělce prostřednictvím živých přenosů (LiveStreamů) na svých sociálních sítích.

aktuální  Livestreamy

aktualizace: 26.10.2020

Čtvrtek 29. října 2020, 20:00

Umělec: Nothing But Thieves
Kde: Vstupenky zde

Pátek 30. října 2020

Umělec: Sam Smith
Kde: Vstupenky zde

K oslavám vydání nového alba Love Goes, se Sam Smith vrací do známého studia na Abbey Road, ve kterém odehraje exkluzivní livestream koncert, který je pořádán American Express® UNSTAGED. Přidejte se k nim i vy a poslechněte si staré i nové skaldby – fanoušky oblíbené klasiky jako Stay With Me, Lay Me Down and Too Good At Goodbyes. Zároveň uslyšíte světovou premiéru nových skladeb jako Love Goes, My Oasis a Kids Again.

Show bude také zahrnovat Q&A (otázky a odpovědi), takže i fanoušci budou zapojeni do konverzace. Toto je jediná příležitost kdy Sam Smith odehraje celý plnohodnotný concert za rok 2020.

Neděle 1. listopadu 2020, 20:00

Umělec: Amy MacDonald
Kde: Vstupenky zde

Sobota 7. listopadu 2020, 21:00

Umělec: Niall Horan
Kde: Vstupenky zde

Čtvrtek 12. listopadu 2020, 21:00

Umělec: Paul Weller
Kde: Vstupenky zde

Pátek 13. listopadu 2020, 21:00

Umělec: Frank Carter & The Rattlesnakes
Kde: Vstupenky zde

17. -19. listopadu 2020

Událost: Linecheck 2020 Digital Edition (třídení hudební konference)
Kde: Více zde

Neděle 22. listopadu 2020

Umělec: Culture Club
Kde: Vstupenky zde

Je čas najít světlo na konci tunelu. Každý hledá tu svou cestu, jak propojit hudbu s vámi fanoušky. Pojďte se i vy stán členem Culture Clubu a připojte se k nám na živém vystoupení z The Royal Albert Hall, 22. listopadu. Všichni jsou vítáni! My doufáme, že vám prostřednictvím našeho vystoupení přineseme radost, optimismus a naději, v těchto podivných časech. Vstupenky jsou v prodeji od pátku 30. 10.

Každou neděli

Umělec: The Rolling Stones – Extra Licks – 22:00
Kde:  https://www.youtube.com/user/TheRollingStones

Každé pondělí

Umělec: Metallica #metallicamondays
Kde: Facebook a YouTube kanál

Kde najít Vaše oblíbené Livestreamy?

Sledujte svého oblíbeného interpreta na sociálních sítích

Pokud své oblibené interprety ještě na sociálních sítích nesledujete, tak právě teď je ten správný čas začít! Sociální sítě jako Instagram, Facebook, nebo Twitter Vám umožní nezameškat živá vystoupení vašich oblíbených interpretů. Sami interpreti totiž propagují svá vystoupení, která chystají přímo na svém profilu, nebo Vás odkážou na příslušnou platformu, kde jejich živé vystoupení můžete sledovat.

V případě, že své oblíbené interprety sledujete například na Instagramu, tak Vám příjde automatické upozornění o probíhajícím livestreamu.

Sledujte náš Facebook a Instagram

Pokud sledujete naše sociální sítě Facebook a Instagram, tak právě tam se Vám budeme snažit nabídnout ty nejzajímavější zahraniční livestramy. Víme, že né každý interpret se líbí všem, ale budeme se snažit Vám nabídnout širokou škálu interpretů, tak aby si každý přišel na své.

James Blake – Instagram Live

James Blake usedl za piáno a během hodinového Livestreamu stihl i pár cover songů od interpretů jako Billie Eilish, Radiohead, nebo Frank Ocean.

U2 – Facebook Live

https://www.facebook.com/u2/videos/215652839800978/

Frontman kapely U2 Bono Vox dokonce během Livestreamu představil zbrusu novou píseň, kterou jak říka, složil během hodiny. Název nové skladby je „Let Your Love Be Known“.

Post Malone x Nirvana Tribute – YouTbue

Dua Lipa – Future Nostalgia Livestream

Part 1:

Part 2:

Ed Sheeran – Heart Live