Akce

Róisín Murphy vydala nové album. Poslechněte si ho live už příští rok v Praze

Irská ikona Róisín Murphy vydala 8. září společné album s německým producentem DJ Koze. Róisín Murphy představí tuto výjimečnou spolupráci naživo v Praze už v březnu příštího roku. Recenzi nového alba a veškeré informace o tour najdete zde na blogu!

KOUPIT VSTUPENKY

Róisín Murphy vydala šesté album „Hit Parade“ za svou sedmnáctiletou sólo kariéru. Irská zpěvačka se stala známou díky Moloko, jehož píseň „Sing It Back“ znají clubbeři po celém světě.

Review nového alba

„Hit Parade“ se rozjíždí poměrně nevýrazně. Úvodní skladba alba „What Not To Do“ zní temně a trochu zlověstně. Album je obecně sledem nenápadných pokladů, které nicméně září mezi několika hity hodnými zařazení do hitparád – patří mezi ně například singl „Fader“ a diskotékou inspirovaná píseň „Free Will“. Zbytek „Hitparády“ je ale hravý a lehce nepředvídatelný.

U skladby „You Knew“ si budete připadat jako na večírku, který se protáhne až do ranních hodin. „CooCool“ má strukturu desky typickou pro německého producenta a zní jako léto. Drobnými intermezzy, jako je „Crazy Ants Reprise“, Murphy nastavuje originální akcenty, které album rozbíjejí.

Asi největším kladem „Hit Parade“ je jeho vyváženost. Navzdory tomu, že oba spolupracovníci jsou velmi hraví, nikdy nepůsobí absurdně. Zde si můžete poslechnout přímo téměř hodinové album.

Róisín Murphy - 'Flash of Light' (Official)

Vše o tour

Všichni, kdo si nechtějí nechat ujít výkon Róisín Murphyové, se mohou radovat. Už v březnu 2024 vystoupí v Praze! Během turné navštíví celkem 16 evropských měst a skončí 21. března v ikonické pařížské Olympii.